Konkurs SK Sport

Chciałbym poinformować, że bierzemy udział w konkursie firmy SK Sport, gdzie do wygrania są zakupy o wartości 1000 zł w sklepie SK Sport. Warunkiem jest umieszczenie informacji na stronie o konkursie oraz wykonanie Grafiki, bądź filmu promocyjnego. Link do filmu promocyjnego poniżej:

W dalszej kolejności będziemy potrzebowali jak największej aktywności naszych kibiców, zawodników, obserwatorów.

Udostępniajcie i lajkujcie gdzie się da. Potrzebujemy wsparcia. Tweety i Lajki będą miały bardzo duże znaczenie.

A walczymy o to:

Komplet piłkarski Adidas Volzo 15 - LINK: http://www.sk-sport.pl/product-pol-23759-Komplet-pilkarski-Adidas-Volzo-15.html

Szczegóły konkursu:

Weź udział w konkursie ze swoją drużyną. Wygraj 1000 PLN na zakupy sprzętu sportowego z naszej internetowej oferty.

Aby wziąć udział w konkursie musisz spełnić trzy warunki!

1. Umieść na klubowej stronie WWW (oficjalnej lub nie) info o naszym konkursie podając jednocześnie linki do produktów z oferty SK-SPORT, które chciałbyś, aby trafiły do Twojego klubu.

2. Wykreuj grafikę, video, tekst, czy jakąkolwiek inną formę prezentacji, w której udowodnisz nam, że to TY i Twój klub zasługujecie na zwycięstwo i umieść pracę na swojej stronie WWW.

3. Wyślij zgłoszenie na e-mail: konkurs@sk-sport.pl podając w nim nazwę klubu, oraz odnośnik do strony gdzie umieściłeś linki do produktów i materiał konkursowy.

Konkurs trwa do 20 września 2015 roku. Ogłoszenie wyników do 30 września.

O zwycięstwie decyduje komisja konkursowa, która oceni kreatywność zgłoszenia oraz zaangażowanie Twoje i Klub w promowanie konkursu wśród zawodników i kibiców (a więc tweety i lajki na Facebooku mają znaczenie!)

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ