Powiśle - Błyskawica- 6 : 0

W dniu wczorajszym nasza drużyna seniorów rozegrała kolejny mecz w rozgrywkach B-klasy. Tym razem na własnym boisku przeciwnikiem była drużyna Błyskawicy Postolin.Mecz zakończył się wynikiem 6 : 0 dla gospodarzy. Bramki dla Powiśla zdobywali: Tomasz Wiśniewski(x3), Maciej Szyszko, Stanisław Jesiołowski oraz Piotr Wyrzykowski.

Krótkie podsumowanie spotkania:

KS Powiśle Pawlice Rakowiec - Błyskawica Postolin 6-0 ( 3-0)

04`- Wiśniewski - asysta Fałkowski

20`- Szyszko - asysta Jesiołowski

28`- Jesiołowski - asysta Wiśniewski

50`- Wiśniewski - Gretkowski

80` - Wiśniewski - asysta Gretkowski

86` - Wyrzykowski - asysta Fałkowski

Skład Powiśla:

Topolewski, Nowogrodzki (68` Rosiak Z.), Kawiak, Fałkowski, Malinowski, Gretkowski, Szyszko (55`Dybowski), Jesiołowski, Wróbel (75` Wyrzykowski), Rosiak W.( 63` Krzyżanowski), Wiśniewski

Komentarz Trenera:

Mecz z totalną przewagą Powiśla w posiadaniu piłki, efektowne bramki po zespołowej grze, przy takim wyniku nie powinno się narzekać ale szkoda, że w drugiej odsłonie trochę przestaliśmy, może zwycięstwo byłoby jeszcze okazalsze.

Najważniejsze jednak 3 punkty a nie to ile strzeliliśmy rywalowi bramek. Brawa dla wszystkich.

Treningi:

Wtorek - Czwartek godzina 18.00 Pawlice.

Wyjazd na mecz w sobotę 08.04.17 g. 13.10. Rakowiec, 13.15 Kwidzyn-Warszawska.

Proszę o informację kto nie będzie mógł jechać.

Powiązana galeria: