Wyjazdowa Porażka

We wczorajsze deszczowe popołudnie nasza drużyna seniorów udała się do odległego Sztutowa na mecz z Bałtykiem. Było to spotkanie dwóch drużyn, które jak do tej pory nie przegrały meczu. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Niestety jak się okazało to drużyna ze Sztutowa wyszła zwycięsko z tej potyczki. Mimo wszystko jednak Powiśle walczyło do samego końca czego efektem były ataki na bramkę Bałtyku. Niestety pech chciał, że piłka nie znalazła drogi do siatki, a w końcówce dodatkowo mogliśmy mieć rzut karny, jednak Pan sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Dodajmy że od 83 minuty na bramce zameldował się Bartosz Szczawiński po Kontuzji Michała Kowalczyka i także miał kilka okazji do pokazania swoich umiejętności. Jedyna bramkę dla Powiśla w tym meczy zdobył Krzysztof Kuzior.

Powiązana galeria: