Bałtyk Sztutowo Gospodarze

Paweł Jabłoński Trener

Leszczu99

29.09.2017

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17 na boisku przy ulicy Obozowej w Sztutowie.
Pierwsza połowa była wyrównana. Zarówno Bałtyk jak i Jurand oddał kilka strzałów na bramkę rywala, jednak to gospodarzom udało się trafić do siatki. Już w siódmej minucie po długiej piłce z obrony, sytuację sam na sam wykorzystał Rombalski. Jurand próbował doprowadzić do remisu, niestety to Bałtyk zdobył jeszcze przed przerwą drugiego gola. Dorzutkę w pole karne wykorzystał Adam Rombalski, który ustrzelił tzw. dublet w tym meczu.
Po przerwie Lasowiczanie wyszli zmotywowani, aby dogonić wynik. Nie udała się ta sztuka, chociaż było blisko kontaktowego gola. W poprzeczkę trafił z rzutu wolnego Jagielski, doskonałą okazję miał także Jabłoński.
W końcówce spotkania arcymocnym strzałem zza pola karnego popisał się Ziarko i podwyższył on prowadzenie Bałtyku. Jurandowi udało się zdobyć bramkę honorową w 89. minucie. Jabłoński zagrał świetną piłkę na prawe skrzydło do Knopika, a ten wyłożył piłkę Jagielskiemu, który wpakował piłkę do siatki.
Zawodnicy Juranda zarobili niestety w tym meczu cztery niepotrzebne żółte kartki, ponieważ były one za dyskusję z arbitrem.